Pre všetkých žiakov výtvarného odboru ZUŠ Dr. Janka Blaha Skalica opäť štartujeme „Maľovanie so ZUŠkou“. 

Každý pondelok vyhlásime výtvarnú tému na jeden týždeň. Vašou úlohou bude namaľovať alebo nakresliť obrázok na danú tému, vyfotiť a poslať ho do nedele daného týždňa na e-mailovú adresu:   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

 

Jednotlivé témy:

  1.  03.-06.11 2020  HUBY -nakresli, namaluj huby podla vlastneho výberu.Môžeš huby nakreslit ako štúdiu alebo herbár. 
  2.  09-13.11 2020  CHROBÁK - nakresli podla vlastného výberu chrobáka.Použit môžeš ceruzku,centropenku alebo fixu aj farebnú.
  3.  16.-20.11.2020  ZÁTIŠIE - nainštaluj si svoje zátišie ,či už z ovocia,  pohárov, krabíc a pod. Na inšpiráciu prikladáme pár fotiek. Technika je na tebe.

   

  1. 23-27.11.2020   OBRAZ,UMELEC OČAMI DETÍ -inšpirácia dejinami umenia .Nájdi nejaký obraz alebo umelca/maliara/ ktorý ti je srdcu blízky , máš ho rád  a skús ho nakresliť .Môžeš do obrazu vsunúť svoj vlastný prvok,  portrét, mesto. Ak nevieš aký obraz zvoliť, pár ich tu je na inšpiráciu 

        

 

Raz za týždeň budú najlepšie práce uverejnené na školskej webovej stránke: www.zusskalica.sk a na instagrame:  vytvarka_skalica .

Počet návštev článkov
76402