Hudobný odbor:

Pavlík David 1.stupeň keyboard
Ševčík Michal 1.stupeň keyboard
Rehůřková Terézia 1.stupeň spev
Horváthová Jarmila 1.stupeň spev
Jankovová Nikola 1.stupeň klavír
Krúpčiková Eliška 1.stupeň klavír
Majerčíková Martina 1.stupeň klavír
Bernáthová Sabína 1.stupeň gitara
Prokeš Ondrej 1.stupeň keyboard
Juríček Ľubomír 1.stupeň husle
Nemečkay Ján 1.stupeň husle
Caletková Katarína 1.stupeň spev
Benešová Veronika ŠPD spev
Benešová Lucia ŠPD gitara
Fajnor Andrej ŠPD klavír
Vávriková Katarína ŠPD klavír
Bystrická Eva ŠPD keyboard

Tanečný odbor:

Behancová Terézia 1.stupeň moderný tanec
Dendysová Adéla 1.stupeň moderný tanec
Drábková Sabína 1.stupeň moderný tanec
Medlenová Magdaléna 1.stupeň moderný tanec
Tokošová Miriam 1.stupeň moderný tanec
Petrovičová Magdaléna 1.stupeň moderný tanec
Drábková Šárka 1.stupeň moderný tanec
Hokinková Eva 1.stupeň moderný tanec
Príkazská Marianna 1.stupeň moderný tanec
Balážová Tamara 1.stupeň ľudový tanec
Blažovský Patrik 1.stupeň ľudový tanec
Wojčíková Timea 1.stupeň ľudový tanec
Baláž Marián 1.stupeň ľudový tanec
Vallová Aneta 1.stupeň ľudový tanec
Čimová Zuzana 2.stupeň moderný tanec
Grúberová Lenka 2.stupeň moderný tanec
Horská Hana 2.stupeň moderný tanec
Hránková Barbara 2.stupeň moderný tanec
Kopanicová Lucia 2.stupeň moderný tanec
Šagátová Ivana 2.stupeň moderný tanec
Vašková Ľubica 2.stupeň moderný tanec
Vašňáková Barbora 2.stupeň moderný tanec
Hokinková Petra 2.stupeň ľudový tanec
Hudečková Miriama 2.stupeň ľudový tanec
Horská Hana ŠPD ľudový tanec
Kulčárová Ľubica ŠPD ľudový tanec
Pukančík Jozef ŠPD ľudový tanec
Wojčík Roman ŠPD ľudový tanec
Martinusík Richard ŠPD ľudový tanec

Výtvarný odbor:

Baumgartner Pavol 1.stupeň
Hikertsberger Marek 1.stupeň
Liščáková Katarína 1.stupeň
Machová Sabína 1.stupeň
Prokeš Marek 1.stupeň
Hošková Adela 1.stupeň
Jelenková Timea 1.stupeň
Kubík Tomáš Valent 1.stupeň
Mareš Krištof 1.stupeň
Ujhelyiová Diana 1.stupeň
Balážová Lucia 1.stupeň
Bellayová Patrícia 1.stupeň
Hránková Simona 1.stupeň
Truhlářová Dominika 1.stupeň
Uhliariková Katarína 1.stupeň
Kováčová Klára 1.stupeň
Poláková Veronika 1.stupeň
Scheerová Zuzana 1.stupeň
Šantavý Ondrej 1.stupeň
Holečková Silvie 2.stupeň
Janata Boris 2.stupeň
Jánošíková Zuzana 2.stupeň
Javorská Silvia 2.stupeň
Malych Ronald 2.stupeň
Masárová Magdaléna 2.stupeň
Nemec Marek 2.stupeň
Tokošová Petra 2.stupeň
Krušinová Kristína 2.stupeň
Jelenková Sabina 2.stupeň
Salášková Dana 2.stupeň
Smugalová Radka ŠPD
Černá Iveta ŠPD
Stančiak Boris ŠPD
Límová Miriam ŠPD