Hudobný odbor:

Šmídová Viktória 1.stupeň husle
Ondirko Dušan 1.stupeň husle
Blahová Jana 1.stupeň spev
Kozinová Kamila 1.stupeň spev
Kuklová Simona 1.stupeň spev
Michálková Lívia 1.stupeň spev
Šmídová Viktória 1.stupeň spev
Milotová Adriana 1.stupeň gitara
Uhlirik Adam 1.stupeň klavír
Kozinová Kamila 1.stupeň klavír
Formánková Martina 1.stupeň spev
Kadlčík Patrik 1.stupeň keyboard
Stojka Patrik 1.stupeň pozauna
Liska Matej 1.stupeň trúbka
Chrenková Veronika 1.stupeň gitara
Ňukovičová Karin 1.stupeň klavír
Bartošková Zuzana 1.stupeň alt. zobcová flauta
Zimka Michal 1.stupeň keyboard
Chalupková Pavlína 1.stupeň spev
Kosírová Zuzana 2.stupeň spev
Geržová Michaela 2.stupeň spev
Novomestská Lenka 2.stupeň spev
Stehlíková Daniela 2.stupeň flauta

Tanečný odbor:

Bobotová Michaela 1.stupeň moderný tanec
Gaďourková Alexandra 1.stupeň moderný tanec
Hlúpiková Karin 1.stupeň moderný tanec
Krištofíková Veronika 1.stupeň moderný tanec
Križánková Antónia 1.stupeň moderný tanec
Nováková Gréta 1.stupeň moderný tanec
Petrovičová Markéta 1.stupeň moderný tanec
Fejerčáková Vanesa 1.stupeň moderný tanec
Kubíčková Katarína 1.stupeň moderný tanec
Mixová Michaela 1.stupeň moderný tanec
Tančiboková Karolína 1.stupeň moderný tanec
Tománková Viera 1.stupeň moderný tanec
Uhliariková Katarína 1.stupeň moderný tanec
Mišová Kristína 1.stupeň ľudový tanec
Juríček Martin 1.stupeň ľudový tanec
Hornáčková Gabriela 1.stupeň ľudový tanec
Rakšány Dominik 1.stupeň ľudový tanec
Bártová Daniela 2.stupeň ľudový tanec
Mikoška Dávid 2.stupeň spoločenské tance
Štrbová Alica 2.stupeň spoločenské tance
Jankovič Richard ŠPD ľudový tanec
Lorencová Emília ŠPD ľudový tanec

Výtvarný odbor:

Javorský Samuel 1.stupeň
Kucharič Michal 1.stupeň
Lorencová Tamara 1.stupeň
Lorencová Viktória 1.stupeň
Melišová Kristína 1.stupeň
Ňukovičová Karin 1.stupeň
Ranglová Rebeka 1.stupeň
Skálová Erika 1.stupeň
Šmídová Viktória 1.stupeň
Vlk Roman 1.stupeň
Horáková Alžbeta 1.stupeň
Helbichová Kamila 1.stupeň
Rehák Lukáš 1.stupeň
Juríček Martin 1.stupeň
Valová Dagmar 1.stupeň
Kričková Zuzana 1.stupeň
Černáková Veronika 2.stupeň
Drinková Lucia 2.stupeň
Kresťanová Anneliese 2.stupeň
Liščáková Adéla 2.stupeň
Machová Karin 2.stupeň
Skálová Soňa 2.stupeň