Hudobný odbor:

Štepanovská Michaela 1. stupeň keyboard
Dávidík Roland 1. stupeň zobc. flauta
Dávidík Roland 1. stupeň trúbka
Hránková Viktrória 1. stupeň akordeón
Kožíšková Aneta 1. stupeň spev
Mikuličová Sára 1. stupeň spev
Madunická Klára 1. stupeň keyboard
Malatinský Adam 1. stupeň keyboard
Chrenková Veronika 1. stupeň klavír
Chrenková Veronika 1. stupeň spev
Maňák Marián 1. stupeň spev
Kudláčová Klára 1. stupeň spev
Kožíšková Mária 1. stupeň klavír
Límová Miriam 1. stupeň gitara
Jančík Jakub 1. stupeň keyboard
Rúžičková Jana 1. stupeň keyboard
Strelová Dominika 1. stupeň keyboard
Kadlečíková Andrea 1. stupeň klavír
Skladan Milan 1. stupeň gitara
Drinková Jana 1. stupeň saxofón
Horská Petra 1. stupeň alt. flauta
Kováčová Klára 1. stupeň alt. flauta
Vyskočová Katarína 1. stupeň flauta
Horváth Juraj 2. stupeň saxofón
Horváthová Katarína 2. stupeň alt. flauta
Stehlíková Daniela 2. stupeň keyboard
Šurínová Lucia 2. stupeň klavír
Novomestský Peter ŠPD trúbka
Kabzáni Richard ŠPD klarinet

Tanečný odbor:

Caletková Agáta 1. stupeň moderný tanec
Horská Petra 1. stupeň moderný tanec
Javorský Samuel 1. stupeň moderný tanec
Krištofíková Veronika 1. stupeň moderný tanec
Mačová Monika 1. stupeň moderný tanec
Škojcová Silvia 1. stupeň moderný tanec
Tomíková Barbora 1. stupeň moderný tanec
Dujsíková Dominika 1. stupeň moderný tanec
Javorská Silvia 1. stupeň moderný tanec
Masárová Kristína 1. stupeň moderný tanec
Chovancová Gabriela 1. stupeň ľudový tanec
Mikoška David 1. stupeň ľudový tanec
Timko Samuel 1. stupeň ľudový tanec
Chovan Jaroslav 1. stupeň ľudový tanec
Javorský Samuel 1. stupeň ľudový tanec
Klementisová Simona 1. stupeň ľudový tanec
Mikušová Karolína 1. stupeň ľudový tanec
Kresťanová Anneliese 2. stupeň moderný tanec
Cingelová Marcela 2. stupeň spoločenský tanec
Možnárová Anabela ŠPD ľudový tanec

Výtvarný odbor:

Jančíková Radka 1. stupeň
Ambrózová Eliška 1. stupeň
Ivičičová Natália 1. stupeň
Králiková Izabela 1. stupeň
Límová Miriam 1. stupeň
Masárová Kristína 1. stupeň
Prokeš Ondrej 1. stupeň
Ščípová Nina 1. stupeň
Kočáriková Veronika 1. stupeň
Rajčáková Nikoleta 1. stupeň
Strelová Dominika 1. stupeň
Ulehla Marek 1. stupeň
Bellayová Veronika 1. stupeň
Jankových Miloslav 1. stupeň
Kopanicová Lucia 1. stupeň
Dávidík Roland 1. stupeň
Kudláč Stanislav 1. stupeň
Medlenová Karolína 1. stupeň
Labudová Martina 2. stupeň
Mičková Klára 2. stupeň
Voleček Tibor 2. stupeň
Kucharičová Veronika 2. stupeň
Lešková Monika 2. stupeň
Postová Soňa 2. stupeň
Rajčáková Pavlína 2. stupeň
Ruckschloss Lukáš 2. stupeň
Horváthová Katarína 2. stupeň
Bellayová Martina 2. stupeň
Ing. Staníková Eva ŠPD
Bellayová Mária ŠPD
Caletková Renáta ŠPD
Kapustová Mária ŠPD
Molková Jarmila ŠPD
Vavrovičová Dana ŠPD